DEZERTY


DEZERTY

 

Váš dort by neměl jen skvěle vypadat,ale hlavně výborně chutnat.

Neměl by být stejný,jako měla před rokem vaše sousedka.Měl by být alespoň z části originální.Vyroben by měl být pro vás,na zakázku.Pokud tento názor také sdílíte a přesto si vyberete z katalogu v cukrárně,ve Spolaně či jiné chemičce,nepochopili jste nás.Neříkáme,že některá cukrárna výborné dorty neumí.To jistě ano, i když je jich už hodně málo.Neznáme ale žádnou,která dělá ty nezapomenutelné.Vyráběné s citem,láskou a obavami ohledně vaší spokojenosti.Naše firma dorty nenabízí.Kdyby tomu tak bylo,byly by maximálně stejné, jako někde jinde. Žádný zaměstnanec vám do své práce totiž svojí duši nedá.

Chceme se tímto jen podělit o zážitky,poděkovat a informovat všechny,že v Blatné v době,kdy trh ovládá chemie žije někdo,kdo dokáže něco,co není jen tak k dostání.

S výrobky této „Paní Cukrářky“,která má jiné zaměstnání a cukrařina je jen jejím koníčkem, jsme se poprvé setkali před 3 roky.

 Tato zkušenost s dorty,které by podle nás si právem zasloužili název „Andělské“ nás přiměla založit tuto podstránku a prezentovat něco,co si to právem zaslouží. Nezapomenutelná souhra chutí,dokonalá jemnost krému,vůně a čerstvost použitých surovin nás přiměla na ní myslet pokaždé,když jsme sami něco slavili nebo někdo dort poptával.

Za uplynulé roky jsme tak měli více možností vidět a ochutnat dorty,nikdy né stejné,pokaždé však ohromující. 

Věřte,že není zas tak běžné, že hosté chtějí přidat a olizují vidličku.Že dort dokáže někoho i rozbrečet,že provoní sál a kdyby se nezkazil,s lítostí by ho nikdo nenakrojil.Slušnost je poděkovat,pochválit.Ptát se ale na to kdo to byl,co nám tohle připravil?Věta ,která se sice rýmuje ale žádná lež v ní není.Jistě nám dají za pravdu všichni ,kdo už nyní trochu tuší,koho zlaté ruce za tím stojí.Blatná je město,kde si to dobré i zlé,nikdo nenechává pro sebe.Proto není potřeba její jméno uvádět.Chytrému jen napověz a hloupého nakopni ,že dorty nejlepší, peče ta z komerční.

 Zbytečná skromnost,milá paní.Dobrý je za tři a tak to není,vás hodnotíme „Úžasný“.

Děkujeme za to,že se máme stále na co těšit ……… 

 

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz