FIREMNÍ AKCE


Všechny naše výrobky jsou vhodné k pohoštění vašich obchodních partnerů, přátel, zákazníků nebo zaměstnanců.

ZAJIŠŤUJEME OBČERSTVENÍ NA TYTO FIREMNÍ AKCE

- slavnostní zahájení a otevírání staveb, silnic, dálnic,  podniků,  autosalonů a veřejných prostranství /koupaliště, hřiště, parky .../
- dny otevřených dveří a výroční akce
- večírky vánoční pro zaměstnance, obchodní partnery a přátele
- zajištění občerstvení na schůze, semináře a školení
- kulturní a společenské akce
- ostatní firemní a soukromé akce

Naše nabídka obsahuje vše, co by měl váš raut obsahovat. Je jen na vás, co si z nabídky vyberete. V jiném případě je možno nechat na našem doporučení  a vybrat  námi osvědčené a z praxe propočtené rauty „podle počtu osob“. 

Nabízíme vám naše občerstvení, které skvěle poslouží, aby vaše představy dostihly konečnou realitu.

NA VAŠI FIREMNÍ AKCI DODÁME

Předkrmy, polévky, oběd servírovaný a večeře formou rautu, oběd bufetovým způsobem, oběd a večeře formou rautu, celodenní raut, odpolední raut, večerní raut, švédské stoly, vše pro vaše grilování, vegetariánské výrobky a celé rauty, polévky a oběd servírovaný, chlebíčky, jednohubky, kanapky, italské bruschetty, obložené mísy, masové kuřecí, krůtí nebo vepřové rolády, domácí paštiky, sýrové roládky, uzeninové rolády, plněná vejce, rajčata, zelenina a ovoce, křepelčí vajíčka, plněné závitky, vepřové a kuřecí miniřízečky, bramboráčky, plněné cukety a brambory, nakládaná masa, více druhů ministeaků, ryby - pstruh, kapr, makrela z blatenských sádek, masové nářezy, pečené kýty a kolena, marinovaná žebírka, grilovaná vodňanská drůbež - kuře celé, stehna nebo křídla, kachní stehna a prsa, husí játra, nadívaná francouzská baby kuřátka, hovězí a vepřový guláš, tatarák z pravé svíčkové a lososa, uzený losos, caprese, prosciutto, hovězí carpaccio, carpaccio z červené řepy a kozím sýrem, anglický rostbíf z pravého roštěnce, různé druhy salátů, variace tuzemských a francouzských sýrů, mix z českých a maďarských uzenin, zvěřinové speciality, domácí zabijačka a klobásy, grilovaná zelenina, mořské plody, krevety, ovocné mísy, farmářské dipy a omáčky, bylinková pesta, tapenády a další naše gastrodobroty...

K přepravě používáme várnice a termoporty. Vyšší vzdálenost místa konání by tedy neměla být důvodem, proč nás neoslovit. Nabídka na těchto stránkách obsahuje pouze občerstvení, nádobí k občerstvení a dodání.

Pro  firmu podnikající v jiných oborech, představuje nákup a shánění  nezbytností pro uspořádání pohoštění pro své hosty nejen zbytečné investování do položek, které již více většinou nevyužije, ale i spoustu času nutného pro zorientování se v oboru gastronomie.

Hledáte-li  kompletní cateringové služby /ostatní vybavení, stany, židle, obsluhu apod./, navštivte naše stránky CENTRUM OSLAV A CATERINGU Předotice na www.centrum-oslav.cz   nebo nám zašlete dotaz na  info@centrum-oslav.cz .

Občerstvení pro vaší firemní akci naleznete včetně cen v naší  FOTONABÍDCE.


GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz