O SPOLEČNOSTI


GASTRO BLATNÁ – OBČERSTVENÍ NA SVATBY, OSLAVY, RAUTY, ŠVÉDSKÉ STOLY, FIREMNÍ A ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ VÝROBA A ROZVOZ /URČENO PRO SVATBY, OSLAVY, RAUTY, ŠVÉDSKÉ STOLY, FIREMNÍ AKCE, ZÁVODNÍ A JINÉ STRAVOVÁNÍ/


Firma gastro Blatná je již LETITOU pobočkou cateringové firmy CENTRUM OSLAV A CATERINGU Předotice, která za dobu svého více jak dvacetiletého působení zajistila na vysoké úrovni již mnoho gastronomických akcí /catering, švédské stoly, raut, catering v přírodě, catering na firemních akcích, svatební hostiny nejen ve svých prostorách, ale také mimo ně/.

Vznikla proto, aby oslovila ty, kteří hledají kvalitní občerstvení ale nechtějí využít další služby s cateringem spojené. Vznikla pro ty, kteří si svou plánovanou akci chtějí udělat po svém - svépomocí. Pro ty, kteří chtějí dám svým hostům dobře najíst, napít a dostatečně je i pobavit. Dala možnost těm, kteří nechtějí nebo nemohou si pro svou akci najmout cateringovou firmu, která je mnohdy pro uskutečnění svých představ i zbytečná a nákladná. 

Firma Gastro Blatná se zaměřuje výhradně na výrobu a dovoz občerstvení na svatby, oslavy, rauty, švédské stoly, firemní akce a závodní stravování. Součástí tohoto občerstvení je možnost zapůjčení nádobí a rautového vybavené k objednanému občerstvení. Ostatní cateringové služby /stany, stoly, židle, obsluha, nápoje a jiné s cateringem spojené/ na těchto stánkách nenajdete. 

Pokud hledáte tedy více informací, navštivte naše stránky CENTRUM OSLAV A CATERINGU Předotice na www.centrum-oslav.cz   nebo nám napište na info@centrum-oslav.cz.  Obě tyto firmy patří k sobě a mají stejného provozovatele. Každá má však své možnosti a tím i jiné kapacity.

Občerstvení na svatby, oslavy, švédské stoly a rauty dodáváme především pro klienty z krajů: Jihočeský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina a samozřejmě Praha. Naši klienti tak pochází z měst a jejich okolí: Blatná, Písek, Protivín, Vodňany, Strakonice, Horažďovice, Blatná, Mirovice, Čimelice, Příbram, Tábor, Milevsko, Soběslav, Benešov, Zvíkovské podhradí, Prachatice, Plzeň, Sušice, Vimperk, Jihlava, Kolín, Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Třeboň, Kaplice, Domažlice, Rokycany, Beroun, Jihlava, Kladno, Mladá Boleslav, Klatovy, Český Krumlov, České Budějovice a Praha. 

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz