Obchodní podmínky


Gastro Blatná
Plzeňská ulice
388 01 Blatná

se sídlem
Předotice 4
397 01 Písek
IČO 63297850
DIČ.7001241577
zapsaná v živnostenském rejstříku
vedená u Městského živnostenského úřadu v Písku


VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Naše firma nemá žádné zbytečné nesmyslné obchodní a jiné podmínky. Vyhýbáme se byrokracii, papírování a sepisování smluv, které jsou stejně v závěru na nic. Jistě chápeme, že si nikdo nedovede představit co by se dělo, kdyby objednané občerstvení nedorazilo. To není lednička nebo televize, bez které se ještě jeden den obejdete. Ale svatba nebo oslava bez jídla? Stejný průser jako když si nevěsta zlomí nohu. V tomto případě bohužel vám ale nepomůže ani notářsky ověřená smlouva nebo jiný cár papíru. Tento doklad vůbec dobře nechutná a situaci nijak nezachrání. Celý proces od objednávky až po dodání by měl být tedy spíše o důvěře. "Důvěřuj ale prověřuj “. V dnešní době je toto rčení minimálně na místě. 

Pro vaše klidné spaní:  

Objednejte si to, co myslíte, že budete potřebovat. Chápeme, že přesnější počty hostů jsou známé až pár dní před akcí. Stačí tedy objednávka předběžná, abychom vám rezervovali naše kapacity.

Změny jsou možné provádět kdykoliv. Poslední změnu prosíme provést 72 hodin před dodáním. To už budete vědět, kolik hostů přijde. 

Napište nám nebo zavolejte pár dní před akcí, zda s vámi počítáme, zavolejte ještě jednou den před akcí, pro váš klid volejte v den akce ráno - hodinu před. Ujistíme vás, že s vámi počítáme, že se občerstvení připravuje nebo se už veze. 

Nepožadujeme žádnou zálohu a nemáme žádné stornopoplatky a jiné platby.

Projděte si internetové příspěvky,internet,výpis z obchodního rejstříku apod.

Ptejte se na nás známých, na sociálních sítích, hledejte reference a stížnosti na firmu Centrum Oslav.cz.  “Důvěřuj, ale prověřuj se říká“.

Níže jen uvádíme to, co si myslíme - že je pro obě strany důležité.

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Objednání zboží  lze objednat osobní, telefonickou, či elektronickou objednávkou. Objednávka musí obsahovat tyto údaje: druh a množství zboží, místo dodání a identifikační údaje kupujícího /jméno, příjmení, adresa, telefonní spojení/, případně identifikační údaje přejímající osoby, nebude-li zboží převzato kupujícím. Vaše objednávka je nejprve z vaší strany návrhem a poptávkou. Závaznou se stává až po našem potvrzení. 

Objednávku lze stornovat 72 hodin před termínem dodání. Chápeme, že se může přihodit cokoliv. Nic nás to stát nebude, jelikož přípravy ještě nezačnou. Vás tedy také ne. Pozdější zrušení objednávky je také možné, jistě pochopíme, že říct „Ano“ si někdo na poslední chvíli rozmyslet může. Je však potřeba komunikovat, jsme lidi. Nejhorší je mrtvej brouk.  

ZÁRUKA

Naše výrobky jsou určené k okamžité spotřebě. Ručíme za to, že vám budou dodány v takovém stavu, aby splnili vaše očekávání. Při správném skladování a zacházení jistě neskončí tam, kde by neměly - v koši.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Veškeré nakládání s osobními údaji kupujících se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní data, která kupující uvede v objednávce slouží pouze ke správnému uskutečnění a plnění objednávky a dodávky. Osobní data nebudou poskytnuta třetí osobě ani jinak použita bez souhlasu nositelů těchto dat, vyjma realizace samotné dopravy zboží, kdy je nutné uvést základní osobní údaje pro doručení objednaného zboží kupujícímu. Kupující má právo kdykoliv požádat o zrušení a výmaz jeho osobních údajů z databáze prodávajícího. Využíváním služeb internetového obchodu prodávajícího kupující souhlasí se shromažďováním svých osobních údajů potřebných k uskutečnění a plnění objednávky a dodávky.

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz