OSLAVY


Každá oslava je jiná, ale všechny jsou důležité. Na párty s přáteli se těšíme. Velká životní jubilea uctíváme, svatby prožíváme. Tradiční svátky nás možná stresují a ničí, ale o to víc je pak hromadně oslavujeme. Rodičovská oddanost nás často donutí uspořádat  tu nejlepší dětskou oslavu pro naše potomky. Nedílnou součástí těchto oslav je vlastní občerstvení. 

Nabízíme vám naše občerstvení, které skvěle poslouží, aby Vaše představy dostihly konečnou realitu.

NA VAŠE VÝROČÍ, NAROZENINY, FIREMNÍ AKCI, SVATBU, OSLAVU NEBO PÁRTY VÁM DODÁME

Předkrmy, polévku, oběd servírovaný a večeře formou rautu, oběd bufetovým způsobem, oběd a večeře formou rautu, celodenní raut, odpolední raut, večerní raut, švédské stoly, vše pro vaše grilování, vegetariánské výrobky a celé rauty, polévky a oběd servírovaný, chlebíčky, jednohubky, kanapky, italské bruschetty, obložené mísy, masové kuřecí, krůtí nebo vepřové rolády, domácí paštiky, sýrové roládky, uzeninové rolády, plněná vejce, rajčata, zelenina a ovoce, křepelčí vajíčka, plněné závitky, vepřové a kuřecí miniřízečky, bramboráčky, plněné cukety a brambory, nakládaná masa, více druhů ministeaků, ryby - pstruh, kapr, makrela z blatenských sádek, masové nářezy, pečené kýty a kolena, marinovaná žebírka, grilovaná vodňanská drůbež - kuře celé, stehna nebo křídla, kachní stehna a prsa, husí játra, nadívaná francouzská baby kuřátka, hovězí a vepřový guláš, tatarák z pravé svíčkové a lososa, uzený losos, caprese, prosciutto, hovězí carpaccio, carpaccio z červené řepy a kozím sýrem, anglický rostbíf z pravého roštěnce, různé druhy salátů, variace tuzemských a francouzských sýrů, mix z českých a maďarských uzenin, zvěřinové speciality, domácí zabijačka a klobásy, grilovaná zelenina, mořské plody, krevety, ovocné mísy, farmářské dipy a omáčky, bylinková pesta, tapenády a další naše gastrodobroty.

K přepravě používáme várnice a termoporty. Vyšší vzdálenost místa konání by tedy neměla být důvodem, proč nás neoslovit.


Občerstvení  na vaší oslavu
naleznete včetně cen v naší  FOTONABÍDCE.

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz