RAUTY


RAUTY PODLE OSOB

Slovo RAUT je přejatý výraz z anglického slova ROUT, což znamená "srocení více než 3 lidí". Tato společenská událost slouží k navázání kontaktů co největšího počtu hostů. Občerstvení touto formou se uskutečňuje  zejména při větších akcích.

Poslední roky  jsou v našich zeměpisných šířkách rauty velmi populární. Ty zaručují, že všichni hosté  budou spokojeni a nemůže se stát, že by jste se někomu nezavděčili.

Odpadá Vám tak starost, zdali někdo nejí maso, případně má rád více kuřecí než vepřové a podobně. Výhodou takového rautu je právě to, že každý z hostů si může naložit, na co má chuť. Raut Vám přivezeme do vašich prostor, přírody, domu, do firmy, na zahradu  nebo třeba na hrad. Zde se meze nekladou.

Vyberte si z naší nabídky a sestavte si svůj raut. Naše rauty jsou samoobslužné a v případě potřeby vám zapůjčíme potřebné vybavení.Ve vámi určený čas vám pro vaše hosty dodáme zážitek,na který budou dlouho vzpomínat.

Naše nabídka obsahuje vše, co by měl váš raut obsahovat. Je jen na vás, co si z nabídky vyberete. V jiném případě je možno nechat na našem doporučení  a vybrat  námi osvědčené a z praxe propočtené rauty „podle počtu osob“.

NA VÁŠ RAUT DODÁME

Chlebíčky, jednohubky, kanapky, italské bruschetty, obložené mísy, masové kuřecí, krůtí nebo vepřové rolády, domácí paštiky, sýrové roládky, uzeninové rolády, plněná vejce, rajčata, zelenina a ovoce, křepelčí vajíčka, plněné závitky, vepřové a kuřecí miniřízečky, bramboráčky, plněné cukety a brambory, nakládaná masa, více druhů ministeaků, ryby - pstruh, kapr, makrela z blatenských sádek, masové nářezy, pečené kýty a kolena, marinovaná žebírka, grilovaná vodňanská drůbež - kuře celé, stehna nebo křídla, kachní stehna a prsa, husí játra, nadívaná francouzská baby kuřátka, hovězí a vepřový guláš, tatarák z pravé svíčkové a lososa, uzený losos, caprese, prosciutto, hovězí carpaccio, carpaccio z červené řepy a kozím sýrem, anglický rostbíf z pravého roštěnce, různé druhy salátů, variace tuzemských a francouzských sýrů, mix z českých a maďarských uzenin, zvěřinové speciality, domácí zabijačka a klobásy, grilovaná zelenina, mořské plody, krevety, ovocné mísy, farmářské dipy a omáčky, bylinková pesta, tapenády a další naše gastrodobroty.

K přepravě používáme várnice a termoporty. Vyšší vzdálenost místa konání by tedy neměla být důvodem, proč nás neoslovit.

Výrobky na váš raut naleznete včetně jejich cen v naší  FOTONABÍDCE.

 

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz