SVATBY


Pokud zavzpomínáte na kteroukoliv svatbu, kterou jste v minulosti navštívili, určitě první, na co si vzpomenete, bude jídlo. Když vidíte foto svatebního rautu, vždy si řeknete, jaká to bylo dobrota, nebo jak to stálo za nic. Ano, svatební hostina je nejoblíbenější částí svatebního dne a proto byste její přípravu rozhodně neměli podcenit. Vytvořit krásné svatební menu plné všech chutí je velice náročné a chce ho docílit každý pár. Spokojenost vašich hostů však nikdy nebude zásluhou číšníků z cateringových firem, ale dobrého kuchaře.   

Svatba probíhá celý den a ve většině případů se protáhne až do ranních hodin. Proto musí být svatební menu obsáhlé, kromě hlavního chodu (oběd), musíte počítat i s večerním občerstvením, tedy s rautem. Je možno také zvolit stále více žádanou formu celodenního rautu. Raut slouží místo večeře a bývá ve formě velkých švédských stolů, které jsou plné všelijakých dobrot a pamlsků. Měl by být dokonalý nejen chuťově, ale měl by i skvěle vypadat. 

Naši kuchaři se postarají o propracovanost každého jídla či pochoutky. Svatební menu i raut budou plné barev a vybere si opravdu každý, protože víme, že hosté mohou mít mlsný jazýček, anebo nemohou nějaká jídla jíst kvůli svému zdraví. Dbáme také na pestrost, a aby se jednotlivé chutě neopakovaly.  Každý z vašich bude ještě dlouhý čas vyprávět o Vašem svatebním stole. Je i v našem zájmu, aby se takto mluvilo i o Vaší svatební hostině, jelikož právě to je pro nás ta nejlepší reklama. 

Svatební hostina patří spolu se svatebním obřadem ke stěžejním okamžikům svatebního dne. K ní se upínají během plánování myšlenky a plány nejvíce. Snaha, aby se svatebčané dobře najedli a pobavili, je zjevná již od samotného počátku plánování svatby. Špatně připravenou svatební hostinou můžete všechno pokazit, ale v opačném případě i všechno vyhrát.

Přenechte nám starosti s vařením a objednejte si naše občerstvení.

NA VAŠI SVATBU DODÁME

Předkrm, polévku, oběd servírovaný a večeře formou rautu, oběd bufetovým způsobem, oběd a večeře formou rautu, celodenní raut, odpolední raut, večerní raut, švédské stoly, vše pro vaše grilování, vegetariánské výrobky a celé rauty, polévky a oběd servírovaný, chlebíčky, jednohubky, kanapky, italské bruschetty, obložené mísy, masové kuřecí, krůtí nebo vepřové rolády, domácí paštiky, sýrové roládky, uzeninové rolády, plněná vejce, rajčata, zelenina a ovoce, křepelčí vajíčka, plněné závitky, vepřové a kuřecí miniřízečky, bramboráčky, plněné cukety a brambory, nakládaná masa, více druhů ministeaků, ryby - pstruh, kapr, makrela z blatenských sádek, masové nářezy, pečené kýty a kolena, marinovaná žebírka, grilovaná vodňanská drůbež - kuře celé, stehna nebo křídla, kachní stehna a prsa, husí játra, nadívaná francouzská baby kuřátka, hovězí a vepřový guláš, tatarák z pravé svíčkové a lososa, uzený losos, caprese, prosciutto, hovězí carpaccio, carpaccio z červené řepy a kozím sýrem, anglický rostbíf z pravého roštěnce, různé druhy salátů, variace tuzemských a francouzských sýrů, mix z českých a maďarských uzenin, zvěřinové speciality, domácí zabijačka a klobásy, grilovaná zelenina, mořské plody, krevety, ovocné mísy, farmářské dipy a omáčky, bylinková pesta, tapenády a další naše gastrodobroty...

K přepravě používáme várnice a termoporty. Vyšší vzdálenost místa konání by tedy neměla být důvodem, proč nás neoslovit.

Občerstvení na vaší svatbu naleznete včetně cen v naší  FOTONABÍDCE.


GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz