TEPLÁ KUCHYNĚ


TEPLÁ KUCHYNĚ

Na vaší svatbu, oslavu a jakoukoliv akci připravíme občerstvení, na které budou vaši hosté dlouho vzpomínat - oběd servírovaný a večeře formou rautu, oběd bufetovým způsobem a večeře formou rautu, oběd a večeře formou rautu, celodenní raut, odpolední raut, večerní raut nebo švédské stoly. 

UŠETŘETE ZA CATERING

Je jen na vás, jakou formu zvolíte. Výhodou bufetového a rautového způsobu je to, že odpadá starost s vlastním výdejem na talíře a s obsluhou. Hosté se obslouží sami a vaše obsluha se postará pouze o nápoje.

V případě servírovaného oběda, ale také nejde o něco, co svépomocí nezvládnete. Hlavní chod vám dodáme naporcovaný tak, že na výdej nepotřebujete profesionály. K přepravě používáme termoporty. Ty zaručují, že váš hlavní chod bude na talíří horký min. stejně, jako v běžné restauraci. Vyšší vzdálenost místa konání by tedy neměla být důvodem, proč nás neoslovit.

Vlastní obsluhu a výdej v místě konání neposkytujeme.

K servírovanému obědu, rautu nebo švédskému stolu  je možno zapůjčit: talíř masový, dezertní talíř, nůž masový, vidlička masová, chafingy /ohřívače/, překládací kleště a jiné rautové vybavení. 

Další informace o zapůjčení nádobí a vybavení najdete v sekci NÁDOBÍ A VYBAVENÍ.

Výrobky teplé kuchyně naleznete včetně jejich cen v naší  FOTONABÍDCE.

 

GASTRO BLATNÁ

gsm: +420 723 659 908

e-mail: gastro-blatna@seznam.cz

internet: www.gastro-blatna.cz